Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znaleziono ciało zamordowanej 14-latki. Karol D. aresztowany (wideo)

Utworzony przez noz sie otwiera, 9 grudnia 2010 r. o 10:17 Powrót do artykułu
za takie cos powinien siedziec do konica zycia w wiezeniu chociaz i to jest za mala kara dla niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy wszyscy jestescie poje***i. gówno wiecie jak bylo i gówno sie znacie. chlopak juz poniósł kare za to nie ma juz zycia . darujcie sobie i cierpien zamordowanej o karola. to wy jestescie psychiczni lamusy .wszyscy i ch*j wam w du*pe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy zakładacie że Kamila s. była w ciąży... skąd wiecie że była macie jakieś dowody??? nie znacie wyników sekcji zwłok a już każdy trąbi że w ciąży... bez sens poprostu!! może była inna przyczyna o której tylko Kamila S. i Karol D. wiedzieli :/ jak nie macie pewności że ta mała była w ciąży to nie gadajcie... Osobiście nie wierze że to Karol zrobił... facet trzymaj się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Dzieci, weźcie się do nauki a nie za erotyczne przygody. Poza tym współżycie z osobą poniżej 15 roku życia jest karalne. Ciekawe kto kupil temu gówniarzowi ten samochód. Większosć mlodzieży w Polsce niestety zaraz jak zrobi prawo jazdy, zeby pochwalić się kupmlom kupują średnio 20 letnie stare volkswageny, często powypadkowe. I jak tu mówić o bezpieczeństwie na drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Dzieci, weźcie się do nauki a nie za erotyczne przygody. Poza tym współżycie z osobą poniżej 15 roku życia jest karalne. Ciekawe kto kupil temu gówniarzowi ten samochód. Większosć mlodzieży w Polsce niestety zaraz jak zrobi prawo jazdy, zeby pochwalić się kupmlom kupują średnio 20 letnie stare volkswageny, często powypadkowe. I jak tu mówić o bezpieczeństwie na drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Post utworzony przypadkowo - proszę moderatora o usunięcie postu.
Ostatnio edytowany 12 grudnia 2010 r. o 18:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Karol jest niesprawny umysłowo (wystarczyłoby gdyby założył prezerwatywę) 2. Karol zabił człowieka, więc jest mordercą. brońcie Karola, wieśmaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne forum można się dowiedzieć wielu ciekawych informacji, ale ludzie-nie wyobrażam sobie tego że ktoś z rodziny Śp.Kamili to przeczyta. Piszecie wszystko co wam ślina na język przyniesie, fakty i z palca wyssane plotki, zastanówcie się trochę, bo dodacie tylko już wystarczająco cierpiącym bliskim powodów do zmartwień. Bo pewnie dopiero tutaj dowiedzą się że dla nich umarła ich ukochana córka, siostra, kuzynka itp. a dla wielu innych 14letnia ..... Ogólnie to Dla mnie to jest jakieś dziwne.Nie znałam osobiście, ani dziewczyny, ani chłopaka,ale patrząc na zdjęcia tego chłopaczka, to jakoś mi się nie wydaje,żeby był w stanie to zrobić i naprawdę nie uwierzę w to dopóki nie będzie wyroku.I jeszcze wszyscy mówicie że przez ten miesiąc zachowywał się normalnie i potrafił o tym rozmawiać....! Przykra sprawa, bo jeśli to prawda, to szkoda mi tego chłopaka zmarnował sobie życie, oczywiście dziewczynie też, ale jej tam na górze będzie pewnie już tylko lepiej, a on stracił autorytet, szacunek itd. na zawsze nie zależnie od tego czy zrobił to czy nie. Wyrazy współczucia dla rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
1. Karol jest niesprawny umysłowo (wystarczyłoby gdyby założył prezerwatywę) 2. Karol zabił człowieka, więc jest mordercą. brońcie Karola, wieśmaki.
Dobrze, będziemy bronić Karola. Dobrze, że Ty nie jesteś ze wsi, nie? Bo wstyd, jak można mieszkać na wsi? Nie wiem czy Ty jesteś z miasta czy ze wsi, ale widzę, że masz brak kultury. I Karol nie jest mordercą, bo nie zabił człowieka, i zapewniam, że jest sprawny umysłowo. Skoro Ty tak sądzisz pewnie masz problemy z mózgiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kilku dni przeglądam to forum.jestem w podwójnym szoku. po pierwsze- to całe zdarzenie. dziewczyna zostaje zamordowana. chłopak przyznaje się do winy- trafia do aresztu, grozi mu niemały wyrok. po drugie- nie potraficie co niektórzy pokazać tutaj klasy. no dobrze , jesteście zbulwersowani, zirytowani postawą Karola lub też Kamili. ok. wyrażacie swoje zdanie na ten temat ale na tym powinno się skończyć. większa połowa chce się tutaj tylko kłócić i nawzajem obrażać. zauważacie na jaki tor schodzi to forum ? kto jest wieśniakiem, kto nie ma mózgu i kto robi źle bo kogoś broni... uszanujcie obie strony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy jest świadomy tego co ten chłopak zrobił, wiadomo za takie coś powinna być kara, ale nawet niektórzy z was piszących nie wiecie jak jego znajomym jest ciężko myśleć w ten sposób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nnnokmnnyh8888 napisał:
wiecie, że nie wolno podawac jego danych? chcialbym by wypowiedzial sie ktos z jego znajomych. pewnie sie okaze ze to zwykly normalny chlopak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co mnie najbardziej wkurza? to ze w tej sprawie najwiecej maja do powiedzenia ludzie którzy nie maja pojecia kim jest Karol D. Znam go od 4 klasy podstawówki, razem chodziliśmy do klasy nawet w liceum, jest sympatycznym pogodnym chłopakiem, wesołym i bardzo przyjaznym i koleżenskim. Ze wszystkimi w klasie ma dobre stosunki. Ja nie wierze w to, że on to zrobił z reszta jak prawie wszyscy znajomi ktorzy nie ulegli tej internetowej nagonce. Poza tym jest jeszcze jedna rzecz, wypowiadaja sie ludzie którzy nie tyle że nie znaja Karola ale także i tej dziewczyny, stąd rodzi sie pewien szablon: ona- biedna, niewinna ofiara, on-zły, potworny i bezduszny "morderca". Ja tez nie znałam osobiście dziewczyny, ale wiele o niej słyszałam z bardzo wiarygodnych źródeł, nikt nie zasługuje na śmierć, ale przynajmniej ten świat pozbył sie jednej nastoletniej ladacznicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alfonsinio999 napisał:
skoro była z nim w ciąży, nie zdziw się jak twój przyjaciel po wyjsciu z mamra zabawi się z Tobą w zabawe która polega na tym kto dłużej wytrzyma bez powietrza...
Ona nie była z nim w ciąży, a póki co nie ma na to żadnych dowodów!!!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie była w ciąży była, ale jakie to ma znaczenie, ona nie żyje a i tak niezły numer z niej był jak już wszyscy dobrze wiedzą, i tylko na zdjęciu wyglądała jak niewinne dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12935968,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kate napisał:
nie była w ciąży była, ale jakie to ma znaczenie, ona nie żyje a i tak niezły numer z niej był jak już wszyscy dobrze wiedzą, i tylko na zdjęciu wyglądała jak niewinne dziecko
Generalnie to nie obchodzi mnie jaka ona była, bo jaka by nie byłą to na pewno nie zasłuzyła na śmierć w tak młodym wieku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie więc więc w prostym sposobie myślenia, dla ludzi którzy nie znali ani jego ani jej, to sytuacja się przedstawia tak, ona wiadomo jaka, ale to teraz nie ważne bo nie żyje, on chłopak którego nie posądziła bym o takie rzeczy nigdy - morderca. nie wolno zapominać jacy ludzie byli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chodzil do gimnazjum ,to w jego klasie bylo zawsze mokro w rogu za szafä... wozne przypilnowaly pewnego razu skäd ta kaluza..i..okazalo sie ze on tam siku robil... wezwaly jego mame, ktöra tak mu wpier***ila, ze znalazl sie w szpitalu. trudno w to uwierzyc, prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 18 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...